Gjithçka duhet të dini në lidhje me sfilatën e Victoria’s Secret këtë vit

Erdhi sërish kjo periudhë e vitit… E kemi fjalën tek sfilata ikonë e markës Victoria’s Secret e cila çdo vit, është një shfaqje me më shumë sekrete! Përgatitjet vazhdojnë, por ka mbetur shumë pak derisa ta shohim të realizuar. Këtë nëntor në datën 2, në ditën e Falenderimeve me plot surpriza, Revista Class.

Nëse jeni të apasionuar pas të brendshmeve sensuale që Victoria’s Secret përcjell në koleksionet e saj, më poshtë kemi renditur gjërat kryesore që duhet të dini, për një nga sfilatat më të përfolura në botën e modës.

1

Sfilata do të realizohet në New York
Marka e njohur e bëri të ditur vendin ku do të zhvillohet sfilata, përmes një postimi në Instagram. Ashtu sikurse e dini edhe ju, një vit më parë shfaqja u mbajt në Shanghai në Kinë dhe shumë prej vajzave të njohura nuk mundën të ishin pjesë për shkak të vizës së refuzuar.

2

Modelet tuaja të preferuara do të rikthehen
Veteranet e kësaj sfilate do të rikthehen, ky është një lajm i mirë për Lais Ribeiro, Martha Hunt, Stella Maxwell, Leomie Anderson, Cindy Bruna, Georgia Fowler, Ming Xi, Grace Elizabeth, Devon Windsor, etj

3

Këtë vit do të ketë fytyra të reja
Në një postim në Instagram, modelja e njohur Winnië Harlow bëri të ditur debutimin e saj në sfilatën e radhës së Victoria’s Secret. Kelsey Merritt do të jetë gjithashtu modelja e parë filipinase që do të marrë pjesë.

4

Alesandra Ambrosio nuk do të jetë pjesë e sfilatës
Pas 17 vitesh modeling në shfaqjen e Victoria’s Secret, Alesandra Ambrosio konfirmoi tërheqjen nga sfilata me anë të një postimi në Instagram.

5

Bella Hadid, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner ende janë të pakonfirmuara
Ndërsa Bella Hadid ishte pjesë e sfilatës vitin e kaluar, këtë vit ende nuk është konfirmuar pjesëmarrja e saj. E njëjta gjë edhe me motrën e saj Gigin dhe Kendall Jenner.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP