Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj bëhen prindër; vjen në jetë djali!

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë bërë prindër të një djali këtë mëngjes, shkruan Bordo.al. 

Lindja e djalit të Kryebashkiakut të Tiranës është pritur rreth orës 9-30 të ditës së sotme  nga mjekët  e maternitetit Koço Glozheni në Tiranë.

 

Mësohet se Ajola dhe djali janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP