“Falja e Gjakut” kënga e re nga Gold AG (VIDEO)

Reperi Gold AG ka publikuar këngën e tij më të re “Falja e Gjakut”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, Arian Agushi, transmeton Koha.net.

Orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.

Pjesë e klipit janë edhe aktorët Çun Lajqi, Nimon Muçaj, Sunaj Raça, Shpëtim Kastrati, Arian Agushi, Mehedin Selimi, Andi Shabanhaxhaj, Ledion Zukaj, Naser Tolaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP