Çdo gjë që e dëgjojm është një…

“Çdo gjë që e dëgjojm është një opinion dhe jo fakt. Çdo gjë që e shohim është një përspektiv dhe jo e vërtetë” 

Thënie nga Marcus Aurelius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP