E njëjta buzëqeshje edhe fëmijë, sot e doni shumë këtë moderatore shqiptare

Të gjithë njerëzit me kalimin e viteve ndryshojnë dhe nuk është çudi që kur rriten nuk njihen më nga ndryshimet e shumta që kanë pësuar. Mirëpo, ka edhe nga ata që një detaj i dallon dhe ju me siguri nga kjo foto e fëmijërisë së moderatores së njohur shqiptare do ta njihni se kush është?

E njëjta buzëqeshje? Është Marina Vjollca me mbesën e saj, Jorin. Marina sot është bionde pa baluke, por ajo buzëqeshje mbetet e njëjta. Moderatorja ka treguar se në fëmijërinë e saj ka pasur një karakter djali dhe se shpesh për të mbrojtur motrat zihej edhe me djemtë. Sot ajo duket aq e brishtë, sa nuk mund ta imagjinosh një Marinë çapkëne. Marina nuk paska ndryshuar thjesht në pamje, por edhe në sjellje, transmeton Class.

Ama një gjë nuk e ka ndërruar…buzëqeshjen!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP