“Autumn leaves” bashkon Cricketin dhe Yll Limanin

Cricketi dhe Yll Limani kanë bashkuar forcat për projektin më të ri.

“Autumn leaves” titullohet kënga që ka bashkuar producentin me këngëtarin e njohur, përcjell Koha.net. 

Kjo këngë vjen si një dhuratë për fansat e tij pikërisht në ditën e lindjes së tij, sot Yll Limani feston ditëlindjen e tij te 24.

Pak ditë më parë Limani publikoi edhe bashkëpunimin me Majkin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP