Çento, është plagosur për vdekje një 22-vjeçar

Njëzet minuta pasmesnate ka ndodhur aksident në Çento ku është plagosur një djalosh i ri pas gjuajtjes me kallash.

Bëhet fjalë për 22-vjeçarin J.B. nga fshati Luboten i Shkupit. Domethënë J.B deri sa ka qenë duke vozitur me veturën e tij “mercedes” në rrugën “Alija Avdoviq”  nga ana e disa personave të panjohur është gjuajtur me armë kah vetura, ku djaloshi ka marrë lëndime në gjoks.

Ai, pastaj me veturë tjetër është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm “Shën Naum Ohridski” dhe më pas në kompleksin “Nënë Tereza”.

Policia njofton se po merren masa për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP