Rita Ora sjell me videoklip “Let You Love Me”

Pas publikimit të këngës Rita Ora ka publikuar edhe klipin e “Let You Love Me”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj më të ri “Phoenix” që do të publikohet më 23 nëntor, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Orës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP