Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende të larta malore do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale e ditës do të jetë 13 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 30 gradë celsius.

Deri në fund të javës pritet që moti të jetë i ngrohtë, ndërsa nga dita e martë pritet rënie të temperaturave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP