Avril Lavigne publikon këngën e re, pas gjashtë vitesh (VIDEO)

Avril Lavigne kthehet me këngën e re pas gjashtë vitesh.

‘Head above water’ titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar në versionin audio me videoklip, shkruan lajmi.net

Kjo këngë vjen pas 6 vitesh pasi këngëtarja kishte probleme me shëndetin. Andaj teksti i këtij projekti flet pikërisht për eksperiencën e saj me sëmundjen dhe procesin e shërimit.Fansat janë ndarë të kënaqur ndërsa ‘Head abrove water’ u klikua shumë në Youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP