4 shenja horoskopi të cilave u intereson shumë pamja e tyre!

Qoftë nëse “rregullohen“ për t`i bërë përshtypje dikujt, apo thjesht u pëlqen të kenë një fizik dhe një pamje sa më të kuruar, janë disa persona që kujdesin për imazhin e kanë parësor. Këto 4 shenja horoskopi janë krejtësisht të fiksuara pas fizikut, shkruan Bordo.al.

  • Demi- duan të duken mirë sepse kështu ndihen mirë. Edhe në momentet e stresit apo vështirësive, do t`i shohësh gjithmonë të rregulluar e të “pispillosur“.
  • Luani nuk mund të mungonte në këtë listë. Në fund të fundit, është shenja së cilës i pëlqen më shumë se të gjithëve të jetë në qendër të vëmendjes.

  • Virgjëresha – kërkon të bëjë përshtypje të mirë përherë dhe pamja është një rrugë për ta arritur këtë.
  • Peshorja: është personi që në Instagram ndjek më shumë artistët e make up-it sesa miqtë e vet!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP