Gjithçka ndodhi në EMMY Awards! Të veshurat më mirë dhe më keq

Nata më e rëndësishme që nderon yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe më të mirët e televizionit u zhvillua mbrëmë për të 70-tin vit radhazi. Mbrëmja u moderua nga Colin Jost dhe Michael Che dhe ishte një natë e mbushur plot me të qeshura, shaka dhe momente spontane. Në mesin e yjeve që u nderuan me çmime dhe rrëmbyen trofe, sytë e gjithë botës ishin në tapetin e kuq ku parakaluan yjet, shkruan Bordo.al. 

Shihni si janë veshur disa prej emrave më të njohur:

Scarlett Johansson

Penelope Cruz

Jessica Biel

Jessica Biel dhe Justin Timberlake

          

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP