“Tinguj vjeshte” sot në Tetovë (FOTO)

Në kuadër të “Valës së re kulturore”, në Tetovë sot do të mbahet koncerti muzikor “Tinguj vjeshte”, njofton Portalb.mk.

“Tinguj vjeshte” mbahet më 18.09.2018, sot, në Shkollën e Muzikës “Todor Skallovski – Tetoec”, me fillim prej 19:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP