Opel prezanton modelin e ri ideal për familje (FOTO)

Tre janë risitë që vini re në bordin e një veture të re Opel Combo Life, hapësira, komforti dhe pesë ulëset.

Fantazia pa limit e ulëseve, ajrimi dhe dritat që të ofrojnë dritaret dhe tavani i saj panoramik. Risia e kësaj të fundit është që nuk të heq ajrin, por mbi të mund dhe të vendosni bagazhe, shkruan tch. Të tre këto risitë kanë të përbashkët prakticitetin, njofton Koha.net.

Combo Life vjen me motor diesel 1.5-litër në kombinim me marshin manual me 6 marshe. Ajo është gjenerata e pestë e kësaj lloj veture. Ka 19 sisteme elektronike të sigurisë, dhe Opel Eye që njeh shenjat rrugore.

Tre vendet e pasme kanë rripin e sigurimit Isofix për sexholinot e fëmijëve. Ka hapësirë për çdo gjë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP