Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 25 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë i ngrohtë dhe stabil, ndërsa në disa vende më të larta malore do të ketë paraqitje të mjegullave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP