Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi, fotot e papublikuara po bëjnë xhiron e botës

Ndërsa ka preferuar gjithnjë që jetën private ta mbajë larg kamerave dhe interesit mediatik, këtë herë ka qenë vetë ajo që e ka thyer akullin! Ka vendosur të ndajë me të gjithë një nga momentet më sublime në jetën e njeriut, siç edhe kurorëzimi i dashurisë në altar me njeriun e zemrës, transmeton Class.

Ajo është një nga aktoret e njohura shqiptare në Hollywood, krenare gjithnjë për origjinën e saj të cilën jo vetëm nuk e ka fshehur kurrë, por përkundrazi e ka bërtitur fort në çdo intervistë apo dalje publike. Por, këtë herë Eliza Dushku ka hedhur një tjetër hap të madh në jetën e saj, në aspektin privat, e jo në atë profesional.Vetëm një muaj më parë, pikërisht në datë 18 gusht, ajo është martuar në një ceremoni private me biznesmenin 54 vjeçar Peter Palandjian.

Momentet më të bukura nga dasma e tyre, aktorja i ka ndarë me të gjithë në profilin e saj zyrtar në instagram, përmes disa fotove që dëshmojnë çastet më të spikatura nga ceremonia e çiftit të famshëm, ku morën pjesë familjarë, miq të ngushtë të tyre dhe shumë personalitete nga arti, kultura, biznesi, etj.

Ne i urojmë aktores së dashur jetë të lumtur!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP