Shoqata “Artal” do të organizojë koncert në Gostivar

Shoqata “Artal” nga Tetova, në kuadër të Valës së re Kulturore do të organizojë koncert në Gostivar, njofton Portalb.mk.

Koncerti do të mbahet më 17 shtator, në Qendrën për Kulturë “Asnom” në Gostivar, me fillim prej ora 19:00.

Në të do të marrin pjesë: Shkëlzen Pajaziti – violinë, Dajana Malollari – kanto, Jetmir Mehmedi – kitarë dhe Shkëlzen Baftiari – piano.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP