“Rikthejmë Milanin aty ku e meriton”

Në një intervistë për mediat italiane mesfushori argjentinas, i cili është truri i skuadrës së Gattusos në mesfushë është shfaqur i sigurt se kuqezinjtë do të zhvillojnë një kampionat pozitiv.

Lucas Biglia ka bindjen se ky do të jetë sezoni i duhur që Milani të rikthehet në vendin e duhur, aty ku i takon në UEFA Champions League, transmeton TCH.

“Objektivi ynë është të çojmë Milanin aty ku i takon, pra ta mbyllim kampionatin mes 4 skuadrave të para për t’u rikthyer në Champions League. Duhet ta ngrem stekën krahasuar me një sezon më parë për t’u rikthyer tifozëve tanë entuziazmin që u mungon” nënvizoi Lucas Biglia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP