Real Madrid – Neymar, vendim i madh pas afatit kalimtar!

26-vjeçari e mirëpret kalimin në “Bernabeu”.

Real Madidi nuk është dorëzuar për Neymar.

“Los Blancos” do të rikthehen kah braziliani përsëri në verën e ardhshme, përcjellë “Lajmi.net”.

“Le10Sport” raporton që 26-vjeçari e mirëpret kalimin në “Bernabeu”.

Për këtë arsye, Reali do të përgatitë së shpejti ofertën për brazilianin, e cila do të jetë super-tunduese financiarisht.

Marrëveshja me PSG-në gjithsesi mbetet e vështirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP