BESA e Gashit formon shtab “PËR” referendumin

Lëvizja BESA, në mbledhjen e fundit të Kryesisë Qendrore, të mbajtur më 6 shtator, ka diskutuar edhe për referendumin që do të mbahet në fund të këtij muaji. Duke vlerësuar se ky është moment historik për vendin, ngase suksesi i referendumit e hap perspektiven euro-atlantike të shtetit, Kryesia Qendrore e Lëvizjes BESA e ka rikonfirmuar mbështetjen e saj PËR referendumin.

Për këtë arsye, që të përfshihet në fushatë për suksesin e referendumit, Kryesia Qendrore ka formuar Shtab për Referendumin, i cili do të drejtohet nga Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Skender Rexhepi. Për detajet e fushatës dhe format e mënyrat e organizimit opinioni do të njoftohet me kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP