Dua Lipa fiton çmimin “Artistja e Vitit” nga GQ

Këngëtarja Dua Lipa ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

Ajo ka thënë se ndjehet e nderuar me këtë çmim dhe ka falënderuar GQ për ceremoninë, në të cilën ishte e pranishme edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Rita Ora, përcjell Koha.net. 

“Jam mirënjohëse që po bëj atë që dua dhe që e festoj në këso mënyre”, ka shkruar Dua Lipa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP