Naser Berisha publikon këngën e re ‘Paradox’ (VIDEO)

Artisti, Naser Berisha ka lansuar këngën e re të titulluar “Paradox”, të cilën e ka paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi net.

Siç edhe ka treguar më herët kënga është me temë sociale ku paraqet realitetin e ndodhur në Kosovë kurse klipi është realizuar në qytetin e Gjilanit, transmeton Lajmi.net.

Për të gjithë adhuruesit e muzikës së Naserit projekti tashmë gjendet në kanalin Youtube, ku pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP