Rrëshqitje e tokës në rrugën Makedonski Brod-Samokovë, trafiku është në ndërprerje

Për shkak të rrëshqitjes së tokës në aksin rrugor Makedonski Brod – fshati Samokov, afër stacionit të autobusëve për në fshatin Deviç, trafiku është në ndërprerje, informojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë.

Trafiku në rrugët shtetërore, theksojnë nga LAMM, transmeton MIA po zhvillohet nëpër rrugë të thata.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP