Adelina Tahiri organizon ‘Baby Shower’, ja si do të quhet djali i saj (Foto)

Adelina Tahiri pritet shumë shpejtë ta sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Këngëtarja shqiptare sonte është duke mbajtur ‘Baby Shower’ një festë kjo luksoze me miqtë dhe familjarët e saj.

Në një fotografi, ajo shfaqet elegante në të bardha, teksa vëheret edhe një emër ‘Jon ‘ që tregon se kështu ajo dhe bashkëshorti i saj do ta pagëzojnë djalin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP