Trupat e Marjusit dhe Admirit me flamur shqiptar në ceremoninë në Genova

Në Genova kanë nisur homazhet për 18 prej viktimave të tragjedisë së Urës Morandi. Mes arkëmorteve qëndrojnë dhe ata të dy të rinjve shqiptarë, Marjus Djerri dhe Admir Bokrina, transmeton Top Channel. 

Kush janë dy shqiptarët që humbën jetën në tragjedinë e Xhenovas

Ata ishin duke udhëtuar në urën e tragjedisë, teksa ishin duke shkuar për në punë. Marjusi, nga Shijaku, kishte pak ditë që ishte kthyer nga pushimet nga Shqipëria. Ndërsa trupi i Admirit u gjet në sytë e prindërve të tij dhe bashkëshortes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP