Shpat Kasapi kthehet me “Ndjenja e saj” (VIDEO)

Pas një kohe të gjatë mungese, është kthyer në skenën shqiptare muzikore Shpat Kasapi.

Këngëtari i njohur ka publikuar këngën me titull “Ndjenja e saj”.

Teksti i këngës është shkruar nga Ergys Shahu, teksa muzikën e ka bërë Anxhelo Koci, përcjell Koha.net.

Për video është kujdesur Insidemedia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP