Persona të panjohur kanë djegur palma në kopshtin e Klinikës “Zhan Mitrev” (VIDEO)

Klinika “Zhan Mitrev” informon se në dy ditët e kaluara kanë ndodhur incidente në rrethin e spitalit, ku një grup i personave të rinj për arsye të panjohura i kanë djegur disa palma, njofton Portalb.mk.

Incidenti është regjistruar nga kamerat e sigurisë së spitalit dhe incizimet do të përdoren për hetimin e mëtutjeshëm në të cilin do të kërkohet se kush janë kryerësit e veprës dhe cilat janë motivet. Nga Klinika, kanë dërguar edhe video nga kamerat e sigurisë.

“Disa ditët e fundit, në rrethin e Klinikës Zhan Mitrev, janë djegur dy palma. Në dy incidente të veçanta, grupe të personave të rinj, në orët e vona kanë djegur një pjesë të palmave të mbjella në kopshtin rreth parkingut të klinikës”, thuhet në kumtesë.

Për më shumë shihni video-incizimin:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP