Me homazhe te varri, Menduh Thaçi kujtoi Arbër Xhaferin (FOTO)

Me rastin e gjashtë vejtorit të vdekjes së ish liderit të Partisë Demokratike Shqiptare, Arbër Xhaferi, Menduh Thaçi ka kryer homazhe te varri i tij, njofton Portalb.mk.
“Kyetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot në gjashtë vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të PDSH-së Arbën Xhaferri, bëri homazhe tek varri i tij në varrezat e qytetit në Tetovë”, thuhet në kumtesën e PDSH-së.

Menduh Thaçi te varri i Arbër Xhaferit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP