Përmbyset një autobus në Ekuador, 23 të vdekur

Të paktën 23 persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor në Ekuador, transmeton Anadolu Agency (AA).

Një autobus i cili transportonte shtetas të Kolumbisë dhe Venezuelës është përmbysur 30 kilometra në lindje të kryeqytetit të Ekuadorit.

Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën të paktën 23 persona, ndërsa 14 të tjerë janë plagosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP