Një 18 vjeçar nga Shkupi e godet një polic me motoçikletë “Honda” duke tentuar të ikë

SPB Shkup ka dorëzuar padi penale kundër V.S. (18) nga Shkupi për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “rrezikim të sigurisë së përgjithshme”, informojnë nga Policia, njofton Portalb.mk.

“Më 11.06.2016 në Shkup, në udhëkryqin “Jane Sandanski” dhe bulevardin “Kuzman Josifovski Pitu”, zyrtarët policor kanë tentuar që ta ndalojnë një motoçikletë “Honda”, të drejtuar nga i paraqituri, por ai nuk është ndalur. Gjatë përpjekjes së dytë për ndalimin e tij, në rrugën “Vasko Karangalevski” ai e ka goditur njërin prej zyrtarëve policor”, thonë nga Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP