Rafinha mund të kthehet tek Interi

Interi është duke menduar për lojtarin që do ta transferojë në rast se dështon pista për ta sjellë në Milano mesfushorin e Real Madridit, Luka Modriq.

Sipas mediave italiane, transferimi i mesfushorit kroat është duke shkuar nga dështimi dhe në këtë rast, Interi medoemos dëshiron një mesfushor për edicioni e ri, transmeton KTV.

Drejtuesit e “Zikaltërve” janë duke e menduar kthimin e mesfushorit të Barçës, Rafinha, i cili është emri më i pëlqyer për trajnerin Luciano Spalletin dhe tifozët e kësaj skuadre.

Rafinha në gjysmën e edicionit të shkuar luajti për Interin duke u paraqitur në 17 ndeshje dhe realizuar 2 gola.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP