Një i ri vret 8 persona në Vlorë

Një i ri 24-vjeçar ka vrarë tetë persona në fshatin Resulaj të Vlorës, për motive ende të panjohura, njoftojnë mediat në Shqipëri.

Dorasi ka ikur dhe tashmë policia ka filluar një aksion të gjerë në kërkim të tij dhe i ka lutur qytetarët për kujdes, sepse i arratisuri është i rrezikshëm, njofton REL.

Siç raportojnë mediat në Shqipëri, ndër të vrarët ka edhe gra edhe fëmijë. Së paku 6 persona të tjerë janë lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP