United – Varane, ja çka ndodhi në fund të afatit kalimtar

“Guardian” raporton që marrëveshja dështoi.

Manchester United ka tentuar për një transferim në fund të afatit kalimtar.

“Djajtë” dhuruan 100 milionë euro për transferimin e Raphael Varane, përcjell Lajmi.net.

Megjithatë, “Guardian” raporton që marrëveshja dështoi.

Kësisoj, Jose Mourinho nuk arriti të bëjë goditjen e madhe në mbrojtje, pasi që i dështoi edhe transferimi i Diego Godin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP