Durrës, i riu hidhet nga kati i pestë i banesës

Një njgarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në qytetin e Durrësit, një djalë i ri është hedhur nga kati i pestë i një pallati, transmeton Gazeta Express.

35 vjeçari me inicialet Q.Ll është hedhur nga lartësia e një pallati në lagjen nr.4 të Durrësit, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia raporton se ngjarja ndodhi rreth orës 02:30. Motiven mbeten mister. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes në fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP