Salzburg shënoi tre gola, Shkëndija humb mundësinë që të luaj në Play -Off

Kampioni i Maqedonisë, KF Shkëndija ka humbur 3-0 prej Salzburgut, duke humbur edhe mundësinë që të plasojë në lojërat e Play – Off në Ligën e Kampioneve, njofton Portalb.mk.

Edhe pse Shkëndija pati mundësi që pas minutës së 81 të del para Salzburgut, kjo nuk u shfrytëzua dhe ndeshja mbaroi 3 – 0 në favor të vendasve.

Ndeshja kthyse luhet të martën në Shkup në arenën “Filipi i Dytë” me fillim prej  ora 20:15.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP