Visar Ganiu nuk mban premtimin, ende nuk ka vendosur informatat në uebsajt

Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu edhe pse premtoi se do kjo komunë do të jetë transparente, megjithatë ende nuk janë publikuar emrat e shefave të sektorëve dhe numrat e tyre zyrtarë që ne si gazetarë të kemi më lehtë qasjen deri në informacionin që ne kërkojmë.

Edhe gjatë intervistës së realizuar me Portalb.mk, Ganiu premtoi se ueb faqja do të plotësohet dhe se ka ekip që punon në këtë, dhe prapë pas tre muajve këto të dhëna nuk figurojnë në ueb faqe.

Redaksia jonë ka disa ditë që mundohet të merr informata për probleme të ndryshme nga kjo komunë, por nga atje nuk ka përgjigje adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP