Është mbytur një djalë në Liqenin e Ohrit

Një person mashkull është mbytur në Liqenin e Ohrit. Fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 13.30 dhe 14 në afërsi të hotelit të dikurshëm “Magnus” në lagjen Daljan. Ende nuk është konfirmuar identiteti i të riut, ka thënë për MIA, zëdhënësi i SPB- Ohër, Stefan Dimoski.

“Para një kohe ka përfunduar mbikëqyrja e ngjarjes në prani të Prokurorit publik dhe krim teknikës pranë SPB- Ohër”, ka thënë Dimoski, ndërsa ka paralajmëruar më shumë informacione ditën e nesërme.

Sipas informatave të para, i riu ka qenë në pedale, ka kërcyer në ujë dhe nuk është paraqitur më në sipërfaqe. Pastaj kanë filluar kërkimet ndaj tij, është informuar policia e liqenit e cila ka arritur në vendin e ngjarjes për katër minuta dhe kanë gjetur trupin e pajetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP