Mercedes-Maybach 6 Cabriolet, një perlë e llojit të vet (Video)

Versionet Maybach të Mercedes janë padyshim kulmi i automobilizmit.

Mercedes-Maybach 6 Cabriolet është njëri prej modeleve më të bukura dhe më unike që kjo markë ka prodhuar ndonjëherë.

Me një pamje mahnitëse brenda dhe jashtë, kjo veturë lë gojëhapur të gjithë, transmeton IndeksOnline.

Për më shumë shikoni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP