Zhduket një 54 vjeçar nga Dibra

Nga Sektori i Punëve të Brendshme në Ohër informuan se është është paraqitur për zhdukjen e personit K.J. (54) nga Dibra.

Zhdukjen e kanë paraqitur të afërmit e tij, të cilët me të nuk kanë kontakt prej dje. Për herë të fundit është parë mbrëmë rreth mesnatës në restorantin afër brigjeve të Liqenit të Dibrës.

Nëpunës policorë nga Stacioni i policisë -Dibër, si dhe qytetarë po e gjurmojnë terrenin afër brigjeve të liqenit dhe rrethinën më gjerë.

Të afërmit publikuan edhe fotografi dhe numër telefoni edhe në rrjetin social Fejsbuk me qëllim të të marrin çfarëdo lloj informate, e cila do të ndihmonte në gjetjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP