Yll Limani sjell “Prej se jena nda” (VIDEO)

“Prej se jena nda” titullohet kënga më e re e këngëtarit të njohur Yll Limani.

Limani, muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar vet, shkruan Koha.net.

Videoklipi është prodhuar nga Onima, ndërsa në miksim i ka ndihmuar Lorenc Aliaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP