E panjohura që “vodhi” një medalje kampioni? (VIDEO)

Pamjet e kombëtares franceze të futbollit duke festuar Kupën e Botës kanë bërë xhiron e botës, por në momentin e festimit pati diçka që ra në sy më shumë se gjithçka tjetër.

Nëpër rrjetet sociale qarkullojnë disa imazhe ku shihet një femër e cila merr një medalje kampioni dhe e fut në xhepin e saj, transmeton TCH.

Nuk dihet qëllimi i këtij veprimi dhe identiteti i kësaj gruaje, por ajo ishte një nga personat që kishte për detyrë t’i jepte medaljet Presidentit rus Vladimir Putin dhe Gianni Infantinos së FIFA-s, të cilët më pas ia varnin në qafë futbollistëve.

Shikojeni videon dhe gjykojeni vetë nëse është ose jo vjedhje:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP