Aksident i rëndë në Ferizaj, një i vdekur e tre të lënduar

Një aksident i rënë rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në dalje të Ferizajt, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë lënduar rëndë.

Sipas Policisë së Kosovës, supozohet se shkak që çoi në përplasjen e dy veturave, ishte mospërshtatja e kushteve të shpejtësisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP