Bie Instagrami! Të fiksuarit pas rrjeteve sociale në “panik”

Përdoruesit e Instagramit në të gjithë botën kanë pasur vështirësi në postimin e fotove apo atyre që quhen “Story”. Mbrëmjen e së premtes, në aplikacion dilte fraza “Couldn’t refresh feed”.

Sipas “DownDetector”, një shërbim që monitoron problemet në rrjet, më shumë se 2000 persona kanë raportuar probleme brenda 10 minutave, transmeton TCH.

Raportimet kanë ardhur nga Evropa, Shtetet e Bashkuara dhe Azia.

Probleme të tilla janë të rralla në fakt për Instagramin, por kur ke qindra milionë përdorues, çdo defekt i vogël ka ndikim të madh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP