Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, lind një vajzë

Këngëtarja bukuroshe e estradës tonë Xhensila Myrtezaj ka sjellë në fëmijën e saj të parë që është një vajzë, përcjell Portalb.mk.

Këngëtarja ka lindur në një spital privat të Tiranës, ndërsa si nëna dhe e bija gëzojnë shëndet të mirë.

Burime të “iconstyle.al” bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin Ajka.

Ky është fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku.

Urime çiftit, ta kenë me jetë vajzën e vogël!

Xhensila Murtezaj dhe Besart Kallaku

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP