Kida publikon këngën “Mas” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Mas” titullohet kënga e re e këngëtares së labelit “On Records”, përcjell Koha.net. 

Për tekstin ajo është ndihmuar nga reperët e këtij labeli, Fuego dhe Fero.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL