Denoncohet një 17 vjeçar për ngacmim seksual të një vajze 5 vjeçare

Shtatëmbëdhjetëvjeçari S.Ç. dje ka kryer veprime seksuale mbi një vajzë pesëvjeçare, derisa ka luajtur në rrugën “Nikolla Karev” në Prilep.

Siç in formon MPB, rastin në polici në orën 16 e ka denoncuar 23 vjeçarja nëna e fëmijës.

Pas denoncimit nga nëpunësit policorë S.Ç. është arrestuar dhe mbajtur në Stacionin e Policisë Prilep për procedurë të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL