Kryeministri Zaev në “Hard Talk” të Bi-Bi-Si (VIDEO)

Publiku britanik e njeh zhvillimin e ngjarjeve në Republikën e Maqedonisë, që meritojnë të jetë lajm dhe të tërheq vëmendje, shkroi kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në faqen e tij të Fejsbukut, pas pjesëmarrjes në televizionin britanik Bi-Bi-Si në emisionin “Hard Talk”.

Заев на Би-Би-Си

“Prandaj erdhi ftesa nga producentët e emisionit politik më me ndikim dhe më të shikuar të Bi-Bi-Si, ‘Hard Talk’, Intervistë e shkëlqyer me gazetaren Zeinab Badavi, gjatë Samtit të Ballkanit Perëndimor në Londër”, shkroi Zaev.

Intervista pas transmetimit në televizion do të jetë në dispozicion online në   https://www.bbc.co.uk/programmes/n3ct4f6f.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP