Ide për rregullimin e pishinës në oborrin tuaj (FOTO)

Të kesh një pishinë në oborr do të thotë edhe ballafaqim më i lehtë me temperaturat  verore,  por edhe vend i përkryer për argëtimet verore.

1. Pishinë e cila gjendet  pranë dyerve  rrëshqitëse  të cilat çojnë drejt dhomës së gjumit, banjos ose eventualisht deri te sauna e shtëpisë, janë zgjidhje e shkëlqyer.

2. Pishinë e vogël përshtatet  në mënyrë të përkryer në një oborr të vogël.

базен јули

3. Xhakuzi me formë të pazakontë gjeometrike i jep origjinalitet  oborrit tuaj.

базен јули

4. Në pishinë me bar që rritet vetëm disa centimetra  dhe drunj në afërsi të drejtpëdrejtë, do të jeni më afër natyrës.

базен јули

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP