Si do të luajë Juventusi tani që bleu CR7?

Me blerjen e Cristiano Ronaldos, tifozët e Juventusit kanë nisur që tani të “thurin” në mendjen e tyre skemat që mund të përdoren në sezonin e ri, transmeton Top Channel. 

Allegri ka pasur shumë opsione në sulm edhe pa portugezin, por me CR7 në Torino këto opsione bëhen të pafundme.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga skemat që mund të shohim te Juventusi sezonin e ardhshëm…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP