Aksidentohet George Clooney

Aktori i njohur i Hollywoodit, George Clooney, u lëndua lehtë në një aksident në Sardenjë, njoftojnë revista italiane Ki.

Aktori 57 vjeç u lëndua kur goditi një kamion të vogël me një skuter, pak pas largimit nga hoteli, njoftoi revista italiane Ki, transmeton tch.

Policia italiane ka nisur hetimet lidhur me rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP